CMC Markets
Na zamknięciu wczorajszej sesji, notowania pary walutowej EURAUD znalazły się na wsparciu jakie zapewnia linia trendu wzrostowego biegnąca od dołka z drugiej połowy stycznia br. Linia ta stanowi także dolne ograniczenie kanału wzrostowego widocznego na poniższym wykresie dziennym.

Ponadto, kurs utrzymał się powyżej horyzontalnego wsparcia na 1.5877, który zapewnia tu dodatkowy czynnik konfluencji. Istotne znaczenie ma teraz to, jak dalej potoczy się akcja cenowa.

Jeśli notowania na zamknięciu dzisiejszej sesji / tygodnia skutecznie przełamią konfluencję wsparcia, otwarta zostanie droga do kolejnego poziomu obrony w postaci linii trendu prowadzonej od tegorocznych minimów.

Jeśli natomiast strona popytowa zdoła utrzymać wsparcie, kurs w drodze do obecnych maksimów musiałby pokonać najpierw linię trendu widoczną na wykresie H4 poniżej, oraz lokalny opór horyzontalny w okolicach 1.6055.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COM

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPoranny przegląd rynków – czekamy na dane z Europy
Następny artykułPoranek z rynkami LIVE, 13 kwietnia, start 7:30
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótkoterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Wolne chwile spędza na bieganiu oraz treningach sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here