Naga Markets
W dniu wczorajszym kurs pary walutowej EURAUD znalazł na poziomie 1.4026, a takie poziomy cenowe widziane były ostatnio w maju 2015-go roku.

Co istotne, na zamknięciu cena wróciła ponad wsparcie przy 1.4072, gdzie wypada dołek z 11-go listopada ubiegłego roku. Oznacza to, że wsparcie wciąż jest respektowane i dopóki nie dojdzie do znacznego zamknięcia pod 1.4072, spodziewać można się korekty wzrostowej.

Dopiero skuteczne przełamanie wspomnianego wsparcia otworzy drogę do kolejnego kluczowego poziomu obrony przy 1.3730 lub też dolnego ograniczenia kanału widocznego na poniższym wykresie dziennym EURAUD.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

2001-euraud-1


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/CHF – przy wsparciu i linii trendu, opcja CALL
Następny artykułGBPCAD – silny wzrost do strefy oporu
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here