Naga MarketsKurs pary EUR/AUD porusza się od bardzo dawna w tendencji spadkowej. Ostatni impuls podażowy rozpoczął się 2 sierpnia. Obecnie możliwe, że trwa jego korekta. Wzrosty sięgają już lokalnego oporu okolic 1,46. Byłoby to ciekawe miejsce na krótkoterminowe zagranie na spadki z celem przy poprzednim dołku.

1

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Z drugiej strony warto spojrzeć na szerszy obraz wykresu dziennego. Tutaj widać, że cena znajduje się blisko kluczowego wsparcia, z którym mamy do czynienia od ubiegłego roku. Każde kolejne odbicie jest wprawdzie coraz słabsze ale to nie znaczy, że poziom kolejny raz nie doprowadzi do odbicia w górę.

2

Sytuacja nie jest więc do końca jasna. Można zagrywać na krótki termin na spadki lub też zaczekać na rozwój wypadków. Wydaje się, że wybicie lokalnego oporu z wykresu H4 mogłoby otworzyć nieco większą przestrzeń do wzrostów.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here