Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej EURAUD pisałem o możliwym ruchu korekcyjnym po odbiciu od oporu przy 1.5600 i ten faktycznie się pojawił oraz dotarł już do obszaru wsparcia niedaleko 1.5160, które zbiega się ze zniesieniem wewnętrznym 38.2% ruchu wzrostowego, zapoczątkowanego 21-go kwietnia br.

Jeśli wsparcie to zostanie pozytywnie przetestowane, właśnie z tego obszaru może dojść do kolejnego impulsu wzrostowego. Na drodze wzrostom stał będzie cały czas opór przy 1.5600, a kolejny stanowi linia trendu spadkowego, prowadzona od szczytu z sierpnia ubiegłego roku.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Warto jednak mieć na uwadze to, że ruch wzrostowy jaki rozpoczął się w drugiej połowie kwietnia może być tylko korektą szerszego spadku, który trwał do tego czasu od 11-go lutego i tak się składa, że zatrzymuje się on na zniesieniu 61.8% Fibo.

0806-EURAUD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here