Naga MarketsPara walutowa EURAUD od początku czerwca br. porusza się na południe. Na skutek tych spadków kurs dotarł w okolice lokalnego wsparcia 1.4440 znajdującego się w okolicy:

  • poziomu 127% zewnętrznego mierzenia z pierwszego impulsu spadkowego,
  • poziomu 144,4% zewnętrznego mierzenia ostatniej korekty wzrostowej,

gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się reakcja popytowa. Od tego czasu obserwujemy dość dynamiczne spadki, które napędzane były m.in. decyzją Europejskiego Banku Centralnego o pozostawieniu stóp procentowych na dotychczasowym poziomie. O ile sama decyzja i komunikat z posiedzenia EBC wpłynął negatywnie na notowania europejskiej waluty, o tym sama konferencja i komentarz Mario Draghi’ego zdecydowanie ją umocniły.

Jeżeli zatem obecna tendencja będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu poziomu 1.4635, którego odrzucenie mogłoby być sygnałem do ponownych spadków.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

EURAUD H4

Spoglądając na wykres H1 zauważymy, że poziom ten znajduje się w okolicy mierzenia 61.8% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu spadkowego co mogłoby przemawiać za pojawieniem się w jego okolicy reakcji podażowej.

EURAUD H1

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWieczór z Price Action – zaproszenie na webinar
Następny artykułPrzed zamknięciem. Sygnał sprzedaży na BZWBK [BZW], KGHM [KGH] testuje opór
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here