Naga MarketsInteresująco po ostatnich wydarzeniach dotyczących brexitu wyglądają notowania pary EUR/GBP. Spoglądając na wykres w skali tygodniowej, widać że dynamika reakcji podażowej jest ogromna i jeżeli nic się nie zmieni czyli dojdzie do podpisania umowy rozwodowej z Unią, kurs spadkowy może się utrzymać po długim okresie słabości Funta. Możliwe byłoby w dłuższym terminie zejście na tegoroczne minima. Obecnie nie dziwi jednak, że po silnej reakcji podażowej pojawiła się naturalna korekta.

Co do Funta, już w środę premier Johnson ma przedstawić szczegóły w kwestii granicy Irlandii Północnej, tak aby zostały one rozpatrzone podczas weekendowe szczytu unijnego. Z kolei po stronie Euro, w piątek mogą zostać nałożone amerykańskie cła. Możliwe zatem, że po ostatnich wydarzeniach, na Euro będą ciążyły pewne obawy, a Funt będzie wspomagany nadziejami na uniknięcie chaosu. Oba elementy powinny wspierać dalsze spadki na wykresie.

eurgbp

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here