Naga MarketsCiekawie wygląda sytuacja techniczna, a także fundamentalna na parze EUR/GBP. Na wykresie dziennym widać, że fala spadków z drugiej połowy ubiegłego roku zatrzymała się na kluczowym wsparciu okolic 0,83, skąd doszło do zainicjowania bardzo dynamicznego odbicia. Cena szybko dotarła w rejon wcześniejszych dołków, jednak tutaj nie pojawia się reakcja podażowa. Jak na razie wykres wygląda spokojnie, co może sugerować drugą falę wzrostów.

Brexit został już wyceniony, a teraz rynki mogą wyceniać jego konsekwencje. Właśnie zaczęły się negocjacje brytyjsko – unijne o nowej umowie handlowej. Temat może się przedłużać, co będzie szkodzić Funtowi. Z kolei Euro potrafi ostatnio sporadycznie zaskoczyć lepszymi odczytami gospodarczymi. Możliwe zatem, że potencjał popytu jeszcze się nie wyczerpał.

eurgbp

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here