Naga MarketsW pewnym zawieszeniu zdaje się być para EUR/CAD. Na wykresie dziennym można zauważyć, że trwa konsolidacja po silnym ruchu spadkowym. Wydaje się, że naturalnym kolejnym ruchem powinno być wygenerowanie korekty w trendzie spadkowym. Patrząc na wykres, wydaje się, że powinna ona sięgnąć czytelnego oporu w rejonie 1,4770 czyli poziomu wcześniejszych dołków. Obecnie mamy dość słaby sentyment do Euro. W piątek poznaliśmy dwa odczyty dotyczące sprzedaży detalicznej w Kanadzie.

Oba wypadły zdecydowanie poniżej prognoz. Niewiele pomogło to europejskiej walucie, która nie była w stanie wygenerować większego odbicia. Kluczowym będzie najbliższy czwartek, kiedy dojdzie do posiedzenia EBC i podjęcia decyzji w sprawie stóp procentowych. Odbędzie się także konferencja prasowa EBC. Inwestorzy obawiają się retoryki, która może doprowadzić do poważnego osłabienia wspólnej waluty. Jeżeli jednak tak się nie stanie, możliwe że na wykresie pojawi się wzrostowa korekta po fali spadkowej.

eurcad

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here