Naga MarketsNotowania pary walutowej CHFJPY odrobiły w ubiegłym tygodniu większość strat z tygodnia poprzedzającego i ponownie znalazły się na oporze przy 116.00. Podczas piątkowej sesji widać było zdecydowaną reakcję podaży na ten opór, która trwała praktycznie do zamknięcia tygodnia.

Z kolei na wykresie 1-godzinnym poniżej widać, że kupującym udało się odrobić połowę ruchu spadkowego z piątku, jednakże siła wzrostów wciąż nie dorównuje impetowi spadkowemu.

Może się okazać, że kurs ponownie wróci w okolice lokalnego wsparcia blisko 114.80 (tam też znajdują się minima piątku). Pokonanie tego obszaru otwierałoby drogę dalszej przecenie, gdzie najbliższe istotne wsparcie stanowi linia trendu biegnącą od dołka z listopada 2017 r.

W przypadku par, gdzie występuję jen japoński warto zwrócić także uwagę na jutrzejszą decyzję i oświadczenie Banku Japonii odnośnie polityki monetarnej.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here