Naga MarketsWykres tygodniowy pary CHF/JPY wskazuje na silną przecenę szwajcarskiej waluty. Dwa przełamane wsparcia i silny, dynamicznych ruch w południową stronę. Miniony tydzień przyniósł próbę zainicjowania korekty. Ta dotarła do lokalnego oporu, gdzie rozpoczęło się odbicie. Podażowy pin bar pod oporem, którego poprzedzają silne spadki, raczej sugeruje kontynuację tego ruchu. Wydaje się, że w najbliższym czasie celem dla podaży powinien być poziom wsparcia okolic 112,50.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Na H4 widać korektę do oporu i silne odbicie oraz zejście na nowe minima. Obecna korekta porusza się w ramach konsolidacji, formacji inside bara na wykresie dziennym. Słabość tego ruchu powinno doprowadzić do zejścia na nowe minima, a to będzie czytelnym znakiem do dalszych spadków.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here