Naga MarketsW obecnym tygodniu notowania pary walutowej CHFJPY zdołały przełamać obszar oporu w obrębie 116.16. Kiedy to się udało, cena dynamicznie skierowała się do kolejnego kluczowego obszaru obrony pod 118.60. Co istotne, w tym miejscu znajdują się także ubiegłoroczne maksima.

Jeśli kluczowy opór wytrzyma, możemy liczyć na korektę po trwającym od trzech dni wzroście cechującym się wysokim momentum. W takiej sytuacji najbliższe wsparcie może zapewnić wcześniejszy opór przy 116.16.

Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że będzie to miało miejsce jeszcze w tym tygodniu, ale gdyby opór został złamany, byki będą miały jeszcze do pokonania potencjalne, górne ograniczenie kanału.

Jako, że notowania znacznie odsunęły się od 20-okresowej średniej, przed zajmowaniem ewentualnych pozycji długich, warto poczekać na cofnięcie, bowiem rynek zwykle zbyt długo nie utrzymuje się w takim stanie. Kolejny kluczowy opór horyzontalny znajdziemy natomiast w pobliżu 122.00.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here