Naga Markets




W obecnym tygodniu notowania pary walutowej CHFJPY zdołały przełamać obszar oporu w obrębie 116.16. Kiedy to się udało, cena dynamicznie skierowała się do kolejnego kluczowego obszaru obrony pod 118.60. Co istotne, w tym miejscu znajdują się także ubiegłoroczne maksima.

Jeśli kluczowy opór wytrzyma, możemy liczyć na korektę po trwającym od trzech dni wzroście cechującym się wysokim momentum. W takiej sytuacji najbliższe wsparcie może zapewnić wcześniejszy opór przy 116.16.

Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że będzie to miało miejsce jeszcze w tym tygodniu, ale gdyby opór został złamany, byki będą miały jeszcze do pokonania potencjalne, górne ograniczenie kanału.

Jako, że notowania znacznie odsunęły się od 20-okresowej średniej, przed zajmowaniem ewentualnych pozycji długich, warto poczekać na cofnięcie, bowiem rynek zwykle zbyt długo nie utrzymuje się w takim stanie. Kolejny kluczowy opór horyzontalny znajdziemy natomiast w pobliżu 122.00.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COM



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… EUR/JPY, GBP/AUD, AUD/NZD
Następny artykułKomentarz giełdowy – rozczarowanie na Wall Street
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here