Naga MarketsWykres tygodniowy pary CAD/JPY pokazuje, że cena zaczyna zawracać po długim okresie spadków. W tym tygodniu zanotujemy już trzecią świecę z wyższym maksimum. Wydaje się, że z tej dość szerokiej perspektywy warto spojrzeć na ostatnie spadki jak na korektę wcześniejszego, niezwykle dynamicznego impulsu popytowego.

Na wykresie dziennym wzrosty nie wyglądają jeszcze imponująco. Na razie udało się przełamać linię trendu i wydaje się, że kurs zmierza do poziomu ostatniego wierzchołka, a więc okolic 83,36. To tam może rozstrzygnąć się czy obecny ruch jest tylko kolejną korektą czy jednak początkiem zmiany trendu. Do tego oporu wzrosty osiągną dość typowy zasięg korekty, który już powtarzał się w przeszłości.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Na H4 widzimy wyjście z konsolidacji górą, re-test i dalsze wzrosty. Wszystko więc wskazuje na ruch w górę w najbliższym czasie. Pierwszy opór mamy przy 83,36, a kolejny nieco bardziej znaczący z tej perspektywy to okolice 84,20.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here