Naga MarketsWczoraj w godzinach późnego popołudnia doszło do silnych wzrostów, które ze sporym impetem przełamały poziom poprzedniego szczytu na parze CAD/JPY. Okolice 89,75 powinny teraz pełnić rolę wsparcia przy ewentualnym cofnięciu. Wybicie potwierdza trend trwający od 11 sierpnia ale także oznacza zakończenie korekty w ramach szerszego trendu wzrostowego, którego początki sięgają czerwca.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Wykres tygodniowy pokazuje, że nie jest to tylko wybicie poprzedniego wierzchołka ale przede wszystkim nieco szerszej, bardzo ważnej strefy oporu, która była respektowana od około 2 lat. Dynamika wybicia jest zapowiedzią prawdopodobnych wzrostów, a najbliższym celem wydaje się być opór jaki wyznaczają szczyty z końca 2015 roku. Mowa o okolicach 93,20, do których w dłuższym okresie czasu cena powinna zmierzać.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here