Naga MarketsNotowania pary walutowej CADCHF poruszają się w trendzie spadkowym, gdzie dołki i szczyty tworzą się na coraz niższych poziomach. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs po wybiciu wsparcia w obrębie 0.7520 wyznaczył dołek blisko 0.7313.

Następnie rozpoczęła się korekta dynamicznego spadku, która prowadzi cenę z powrotem do poprzedniego wsparcia na 0.7520, działającego teraz jako opór.

Wspomniana wyżej korekta, lepiej widoczna jest na wykresie 4-godzinnym, gdzie przybrała formę kanału wzrostowego. Podczas wczorajszej sesji byliśmy świadkami kolejnego odbicia od dolnego ograniczenia kanału. Teraz cena wydaje się zmierzać do strefy konfluencji oporu, gdzie górna banda kanału zbiega się z oporem horyzontalnym.

Jeśli konfluencja oporu powstrzyma kupujących przed dalszą ekspansją, można oczekiwać odbicia, a tym samym kontynuacji ruchu w zakresie kanału wzrostowego. Z kolei powrotu do trendu spadkowego spodziewamy się dopiero po skutecznym wybiciu formacji technicznej.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here