Naga MarketsSilny dolar kanadyjski + słaby w ostatnim czasie frank szwajcarski dają w rezultacie znaczny wzrost na parze walutowej CADCHF, która od ostatniego dołka przebyła już ponad 460-pipsów.

W tym czasie udało się pokonać dwa kluczowe opory. Pierwszy blisko 0.7424, a wczoraj kolejny w obrębie 0.7615. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, notowania zamknęły się wczoraj znacznie ponad wspomnianym obszarem oporu.

Tak silny wzrost skłaniać może do poszukiwania okazji na dołączenie do panującego trendu, istnieje bowiem jeszcze spora przestrzeń do wzrostów w kierunku najbliższego kluczowego oporu na 0.7880.

Okazji do kupna wypatrywać można w okolicach przełamanego obszaru oporu w obrębie 0.7615. Wsparcie zapewniać tu może także jedna z linii trendu widocznych na wykresie 4-godzinnym poniżej.

Z kolei jeśli notowania pokonają przyspieszoną linię trendu, można się spodziewać osłabienia jego dynamiki. Jednak dopiero w przypadku skutecznego przełamania linii o mniejszym kącie nachylenia powstanie ryzyko głębszej korekty ostatnich wzrostów.

Uwaga: W przypadku zajmowania pozycji na parach z dolarem kanadyjskim należy wziąć pod uwagę dzisiejszą (godz. 16:00) decyzję BoC dotycząca stóp procentowych i polityki monetarnej.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here