Naga MarketsNotowania najstarszej i zarazem największej pod względem kapitalizacji kryptowaluty – Bitcoina w relacji do dolara testują dziś kluczowy opór w okolicach 9.500 USD.

Jak widać na wykresie 8-godzinnym poniżej, kurs dotarł do strefy oporu bardzo dynamicznie po odbiciu na 6.500, a następnie krótkiej przerwie blisko 7.800.

Cena obecnie respektuje opór, a zatem można się spodziewać odbicia. Dynamiczne wsparcie dla tego ruchu spadkowego stanowić może teraz kanał tworzony przez średnie wykładnicze (EMA 10/20).

Jeśli notowania znajdą wsparcie na omówionym wyżej kanale, może się okazać, że kurs ponownie zaatakuje kluczowy opór. Jego przełamanie otworzyłoby z kolei drogę do okrągłego poziomu 10.000 USD. Jednak z perspektywy technicznej o wiele istotniejszy wydaje się obszar zlokalizowany blisko 11.600, gdzie znajdują się maksima z lutego i marca br.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM na platformie MetaTrader 5.


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here