Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej AUDUSD zwracałem uwagę na wyraźny kanał wzrostowy, który wystąpił jako korekta dynamicznego impulsu spadkowego. W dniu wczorajszym nastąpiło wybicie wsparcia tego kanału, zgodnie z zakładanym scenariuszem.

Traderzy, którzy wchodzili zaraz po wybiciu mogli zabezpieczyć swoją pozycję np. ponad 20-okresową SMA, co przy dotarciu do pierwszego celu (0.7390) dałoby stosunek R:R na poziomie 2:1.

Jedną z możliwości jest także oczekiwanie na re-test przełamanego wsparcia jako nowego oporu. Jednakże w tym przypadku należy liczyć się z tym, że taki re-test może w ogóle nie mieć miejsca, a rynek skieruje się dynamicznie na południe.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Dodatkowo warto również zwrócić uwagę na istotne dane dla amerykańskiej gospodarki, które rynki poznają o m. in. o godz. 14:30. Najważniejsze z nich to te dotyczące wzrostu gospodarczego (k/k) oraz bazowych zamówień środków trwałych za kwiecień podanych w ujęciu miesięcznym.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here