Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDUSD po wybiciu niemal dwuletniej linii trendu, powróciły dynamicznie ponad jej wskazania tworząc przy tym wyższy szczyt. Wybicie okazało się zatem fałszywe., a w grze znowu znalazł się kluczowy opór blisko 0.7730.

Schodząc na niższy interwał (H4) widoczny jest dodatkowo opór znajdujący się nieco niżej od wymienionego wcześniej, znajduje się bowiem w okolicach 0.7680/90. Dynamika wzrostów znacznie wyhamowała po dotarciu do tego obszaru.

W przypadku chęci kontynuacji wzrostów przez stronę popytową, niezbędne jest skuteczne przełamanie strefy oporu, które otworzy drogę do zwyżki w kierunku 0.7730. Z kolei wybicie dołem diagonalnej linii wsparcia widocznej na wykresie poniżej, może oznaczać początek głębszej korekty wzrostowego impulsu krótkoterminowego. Najbliższe lokalne wsparcie w przypadku realizacji scenariusza spadkowego znajdziemy w okolicach 0.7570.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRaport walutowy – EUR/USD, USD/JPY, 20 grudnia
Następny artykuł10 pomysłów na bożonarodzeniowy prezent dla tradera
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here