Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDUSD po wybiciu niemal dwuletniej linii trendu, powróciły dynamicznie ponad jej wskazania tworząc przy tym wyższy szczyt. Wybicie okazało się zatem fałszywe., a w grze znowu znalazł się kluczowy opór blisko 0.7730.

Schodząc na niższy interwał (H4) widoczny jest dodatkowo opór znajdujący się nieco niżej od wymienionego wcześniej, znajduje się bowiem w okolicach 0.7680/90. Dynamika wzrostów znacznie wyhamowała po dotarciu do tego obszaru.

W przypadku chęci kontynuacji wzrostów przez stronę popytową, niezbędne jest skuteczne przełamanie strefy oporu, które otworzy drogę do zwyżki w kierunku 0.7730. Z kolei wybicie dołem diagonalnej linii wsparcia widocznej na wykresie poniżej, może oznaczać początek głębszej korekty wzrostowego impulsu krótkoterminowego. Najbliższe lokalne wsparcie w przypadku realizacji scenariusza spadkowego znajdziemy w okolicach 0.7570.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here