Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDUSD poruszają się w trendzie spadkowym od czasu ustanowienia tegorocznych maksimów pod koniec stycznia. W obecnym miesiącu kurs wyznaczył wsparcie w okolicach poziomu 0.7032, po czym nastąpiło odbicie do 0.7148.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w miniony piątek cena zepchnięta została pod wspomniane wyżej wsparcie, co doprowadziło do wyznaczenia niższego dołka. Jednakże do zamknięcia sesji notowania powróciły znacznie ponad poziom 0.7043.

Respektowanie wsparcia daje szanse na odreagowanie ostatnich spadków. W przypadku realizacji takie scenariusza, kolejnej reakcji podaży spodziewać się można na konfluencji oporu, gdzie linia trendu spadkowego zbiega się z oporem horyzontalnym na 0.7148.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

AUDUSD - kurs wyznaczył wsparcie w okolicach poziomu 0.7032, po czym nastąpiło odbicie do 0.7148


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here