Naga Markets
Notowania pary walutowej AUDUSD poruszają się w trendzie spadkowym od czasu ustanowienia tegorocznych maksimów pod koniec stycznia. W obecnym miesiącu kurs wyznaczył wsparcie w okolicach poziomu 0.7032, po czym nastąpiło odbicie do 0.7148.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w miniony piątek cena zepchnięta została pod wspomniane wyżej wsparcie, co doprowadziło do wyznaczenia niższego dołka. Jednakże do zamknięcia sesji notowania powróciły znacznie ponad poziom 0.7043.

Respektowanie wsparcia daje szanse na odreagowanie ostatnich spadków. W przypadku realizacji takie scenariusza, kolejnej reakcji podaży spodziewać się można na konfluencji oporu, gdzie linia trendu spadkowego zbiega się z oporem horyzontalnym na 0.7148.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

AUDUSD - kurs wyznaczył wsparcie w okolicach poziomu 0.7032, po czym nastąpiło odbicie do 0.7148


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURAUD znów testuje wsparcie
Następny artykułRopczyce [RPC], Bloober Team [BLO] – Gorące spółki dnia 29.10.2018
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here