Naga MarketsZamknięcie minionego tygodnia na parze walutowej AUDUSD miało miejsce pod kluczową linią trendu biegnącą od dołka z 2016-go roku. Z kolei w obecnym tygodniu spadki są kontynuowane, a cena osiągnęła już poziomy widoczne ostatnio w czerwcu 2017 r.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, kurs testuje teraz kluczowe wsparcia horyzontalne na poziomie 0.7500. To właśnie z tego poziomu nastąpiło odbicie w grudni 2017 r., które zaprowadziło notowania do tegorocznych maksimów na 0.8135.

Jako, że obecnie na parze AUDUSD panuje momentum spadkowe, traderzy mogą rozglądać się za okazjami do sprzedaży po cofnięciach. Ciekawy przy takim scenariuszu wydaje się obszar, gdzie zbiegają się trzy istotne poziomy:

  • przełamana linia trendu wzrostowego biegnąca od minimów z 2016-go roku
  • linia trendu spadkowego prowadzona od tegorocznego szczytu
  • horyzontalny poziom S/R blisko 0.7651

Wystąpienie sygnału sprzedażowego w tej strefie dawałoby spore prawdopodobieństwo kontynuacji spadków. Kolejne kluczowe wsparcie horyzontalne, do którego mogą kierować się dalej notowania widoczne jest na 0.7170.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here