Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDUSD po osiągnięciu wsparcia na 0.7330 pod koniec czerwca br., poruszały się w konsolidacji. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, świece często przecinały środkową wstęgę Bollingera, a zewnętrzne wstęgi tworzyły wąski zakres.

Sytuacja zmieniła się jednak pod koniec tygodnia. W czwartek kurs odbił od linii trendu spadkowego biegnącej od tegorocznych minimów. Dodatkowo na wykresie utworzył się niedźwiedzi outside bar, który objął swoim zakresem świece z dwóch poprzednich dni.

Przecena kontynuowana była podczas piątkowej sesji, kiedy to doszło do zamknięcia pod kluczowym wsparciem na 0.7330. Ponadto notowania przekroczyły zewnętrzną wstęgę Bollingera i znajdują się pod nią także w trakcie pisania analizy.

Wybicie dołem jest zgodne z kierunkiem dominującego trendu i otwiera drogę do kolejnego kluczowego poziomu obrony na 0.7160. Traderzy mogą rozglądać się teraz za okazjami sprzedażowymi po cofnięciach do poziomów horyzontalnych lub oporu dynamicznego.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here