Naga Markets


Para walutowa AUDUSD od początku roku poruszała się na północ. Od dłuższego czasu oscylowaliśmy jednak w okolicy poziomu 0.7770 zbiegającego się z mierzeniem 70.7% korekty korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Definitywne odrzucenie tego poziomu sprawiło, że rynek ponownie znalazł się w trwającym od czterech lat kanale spadkowym.

AUDUSD Weekly
AUDUSD Weekly

Spoglądając na wykres dzienny widzimy, że w ubiegły piątek rynek pokonał linię trwającego od początku roku trendu wzrostowego co mogłoby przemawiać za kontynuacją spadków. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania poziomu 0.7330, którego pokonanie mogłoby otworzyć drogę na południe nawet w okolice poziomów 0.7175 bądź dalej 0.6850.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u Brokera XM, który oferuje $30 na start!

AUDUSD Daily
AUDUSD Daily

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOd inwestora do scalpera – GBPJPY
Następny artykułTrading egzotyczny – EURNOK, EURSEK, EURTRY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here