Naga MarketsW szerszym horyzoncie czasowym kurs pary walutowej AUDUSD porusza się w zakresie między oporem na 0.7750, a wsparciem przy 0.7160. Dodatkowo wsparcie widoczne jest jeszcze w okolicach 0.7326, gdzie znajduje się dołek z maja br.

Jak widać na poniższym wykresie tygodniowym, akcja cenowa w minionym tygodniu w całości mieściła się w zakresie handlu z tygodnia poprzedzającego. Możemy zatem mówić o formacji inside bar, z której wybicie nakreśli potencjalny kierunek pary na najbliższy czas.

W przypadku skutecznego przełamania maksimów świecy matki (0.7635) spodziewana jest kontynuacja ruchu wzrostowego z poprzednich tygodni. Celem będzie wtedy górne ograniczenie konsolidacji przy 0.7750.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Z kolei jeśli wybicie z IB nastąpi dołem, wtedy możemy oczekiwać na ponowny test linii trendu widocznej na poniższym wykresie. Niżej natomiast wsparcie zapewnić powinien horyzontalny poziom 0.7326.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here