Naga MarketsPara walutowa AUDUSD porusza się w trendzie wzrostowym, co potwierdza obecność notowań ponad linią trendu biegnąca od dołka z czerwca br. Pod koniec lipca ustanowiony został szczyt na poziomie 0.8065. Następnie pojawiła się korekta, jednak kiedy do gry ponownie wkroczyli kupujący udało się ustanowić nowe maksima blisko 0.8124.

Co jedna istotne, mimo ustanowienia nowego, wyższego szczytu żadna z sesji nie zamknęła się ponad lipcowymi maksimami. Znacznie spadła także dynamika wzrostów. Dodatkowo jak widać na poniższym wykresie dziennym w ubiegłym tygodniu po raz kolejny testowane było wsparcie jakie zapewnia linia trendu oraz obszar przy 0.7964.

Istotne jest teraz jak w ciągu najbliższych sesji rozegra się akcja cenowa. Jeden ze scenariuszy zakłada bowiem przełamanie linii trendu wzrostowego oraz obszaru wsparcia w obrębie 0.7964. Wtedy kolejnym celem dla sprzedających byłoby wsparcia na 0.7870.

Alternatywnie, odbicie od konfluencji wsparcia postawi kupujących przed wyzwaniem związanym z pokonaniem obszaru między 0.8065 – 0.8100. Dopiero zamknięcie ponad nim przywróciłoby więcej wiary w możliwość kontynuacji trendu wzrostowego.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here