TMS


Interesujący obraz przyjmują notowania pary AUD/USD, zwłaszcza jeżeli spojrzy się na wysokie interwały czasowe. Wykres dzienny to trend spadkowy, który bliski jest wyznaczenia nowych minimów. Notowania na W1 wskazują, że kurs zbliża się do linii łączącej szereg wcześniejszych dołków na przestrzeni 2 lat. Biorąc pod uwagę sekwencję naprzemiennych i porównywalnych pod względem zasięgu, ruchów ceny z poprzednich lat, można byłoby się spodziewać mocniejszego odbicia w górę w najbliższym czasie.

Wystarczy jednak spojrzenie na ten sam fragment wykresu z jeszcze wyższej, miesięcznej ramy czasowej. Tutaj okres ostatnich 2 lat wygląda mizernie, jak typowa większa korekta w szerszym, mocnym trendzie spadkowym. A więc w grę wchodzą dwa scenariusze. Po pierwszy, kontynuacja trendu z 2 lat czyli czekamy na odbicie w górę. Po drugie, złamanie tej sekwencji, wyjście z korekcyjnej formacji klina dołem i kontynuacja szerszego trendu spadkowego.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: Webinary XM.COMInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Świetne komentarze można przeczytać w Comparicu zawsze autorzy piszą odnośnie anliz walutowych mamy dwa scenariusze wybicie dołem lub trend wzrostowy.W każdym artykule poświęconym analizie jest to samo mamy dwa scenariusze wzrosty lub spadki ha ha ha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here