Naga MarketsW piątkowej analizie pary walutowej AUDNZD była mowa o byczej formacji flagi, która utworzyła się na wykresie 30-minutowym jako korekta w trendzie wzrostowym. Warto przejść do tej analizy i zobaczyć jak kształtował się trend na wykresie 4-godzinnym.

Od tego czasu ustanowiony został nowy dołek, a przy tym doszło do testu wsparcia przy 1.0500. Wskutek odbicia od wsparcia cena ustanowiła wyższy szczyt (HH) oraz doszło do wybicia górą z formacji flagi.

Powyższa sytuacja oznaczać może kontynuację trendu wzrostowego. W celu dołączenia do trendu wykorzystać można strategię price action Tylko Dołki i Szczyty z uwagi na to, że akcja cenowa panująca na wykresie spełnia jej założenia.

Obecnie oczekiwać można na wybicie poziomu wyższego szczytu (HH) przy 1.0542, które będzie sygnałem do zajęcia pozycji długiej, zgodnej z panującym trendem wzrostowym. Potencjalne wybicie doprowadzi bowiem do ustanowienia sekwencji wzrostowej, którą można traktować jako oznakę zakończenia korekty.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

1601-audnzd-1

 


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here