Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDNZD osuwają się już 5 tydzień z rzędu i obecnie znalazły się w obliczu kluczowego wsparcia jakie stanowi długoterminowa linia trendu biegnąca od dołka z 2015-go roku, widoczna na poniższym wykresie tygodniowym.

Istotne jest zatem jak potoczy się akcja cenowa na wsparciu zapewnianym przez tę linię trendu. W przypadku kolejnego odbicia, pierwszy istotny opór horyzontalny znajdziemy w okolicach 1.0652. O wiele istotniejsza wydaje się natomiast być strefa oporu w obrębie 1.0824.

Gdyby jednak strona podażowa utrzymała kontrolę w długim terminie i skutecznie pokonała linię trendu, notowania miałyby otwartą drogę do spadków w kierunku 1.0370, gdzie znajduje się minima z 2017-go roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFundusze blockchain w opałach
Następny artykułEURPLN testuje wsparcie na 4.19
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here