Naga Markets
W ubiegłym tygodniu na parze walutowej AUDNZD utworzyła się formacja inside bar o czym wspominałem w analizie sprzed tygodnia:

“Odbicie od oporu na 1.1137 zepchnęło notowania do dynamicznego wsparcia jakie stanowi kanał średnich EMA 10/20. Właśnie tam w ostatnich dniach utworzyła się formacja inside bar, gdzie notowania z dwóch poprzednich dni zawierają się w zakresie ruchu wtorkowej sesji.”

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w środę nastąpiło wybicie dołem z inside bara, a cena dodatkowo przetestowała wsparcie horyzontalne na 1.0960. Wczoraj z kolei sprzedający pokonali zarówno wspomniane wsparcie horyzontalne jak i przyspieszoną linię trendu wzrostowego.

Szerszy trend wzrostowy wciąż obowiązuje, a wczorajsze przełamanie oznacza jedynie jego spowolnienie. Jeśli obecnie trwający test nowej strefy oporu okaże się pozytywny, notowania mogą dalej zmierzać do obszaru, gdzie wsparcie horyzontalne blisko 1.0840 zbiega się z linią trendu biegnącą od tegorocznych minimów.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 24.08.2018
Następny artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy” sentyment 24.08.2018 EUR/USD, GBP/USD i USD/JPY
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here