Naga MarketsW ubiegłym tygodniu na parze walutowej AUDNZD utworzyła się formacja inside bar o czym wspominałem w analizie sprzed tygodnia:

“Odbicie od oporu na 1.1137 zepchnęło notowania do dynamicznego wsparcia jakie stanowi kanał średnich EMA 10/20. Właśnie tam w ostatnich dniach utworzyła się formacja inside bar, gdzie notowania z dwóch poprzednich dni zawierają się w zakresie ruchu wtorkowej sesji.”

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w środę nastąpiło wybicie dołem z inside bara, a cena dodatkowo przetestowała wsparcie horyzontalne na 1.0960. Wczoraj z kolei sprzedający pokonali zarówno wspomniane wsparcie horyzontalne jak i przyspieszoną linię trendu wzrostowego.

Szerszy trend wzrostowy wciąż obowiązuje, a wczorajsze przełamanie oznacza jedynie jego spowolnienie. Jeśli obecnie trwający test nowej strefy oporu okaże się pozytywny, notowania mogą dalej zmierzać do obszaru, gdzie wsparcie horyzontalne blisko 1.0840 zbiega się z linią trendu biegnącą od tegorocznych minimów.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here