Naga MarketsPodczas sesji azjatyckiej na parze walutowej AUDNZD zaczął tworzyć się silny impuls wzrostowy. Doprowadził on do wybicia górnego ograniczenia konsolidacji stanowionego przez linię biegnącą od lipcowych maksimów.

Obecnie cena cały czas kieruje się na północ i jest już coraz bliżej istotnego poziomu 1.0933. Właśnie tam wypadają maksima ustanowione w maju br.

Wspomniane wybicie oznacza także powrót do trendu wzrostowego w związku z czym poszukiwać można okazji zakupowych po korektach. Wsparcie zapewniają przełamane poziomy oporu, a także linie trendu widoczne na wykresie.

Handluj na analizowanym instrumencie u brokera XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>

Jeśli byki utrzymają kontrolę i uda im się skutecznie wybić opór na 1.0933 możliwe, że zobaczymy dalszy ruch wzrostowy do okrągłego poziomu 1.1000. Znajduje się on nieco poniżej tegorocznych maksimów (1.1018).


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 23.08.2017
Następny artykułPozytywne dane z Europy wspierają EUR
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here