Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej AUDNZD z 9-go kwietnia zwracałem uwagę na ruch notowań w kierunku kluczowego wsparcia zapewnianego przez linię trendu biegnącą od dołka z 2015-go roku.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, kurs po dotarciu do linii trendu, przetestował ją, a w rezultacie tydzień zakończył się na poziomie wyższym od otwarcia, po raz pierwszy od 4 tygodni.

Wzrosty kontynuowane są do dziś (6 tydzień z rzędu), a notowania bez problemu pokonały opory wskazywane w poprzedniej analizie, w obrębie 1.0652 oraz 1.0824. Sygnalizuje to znaczną przewagę strony podażowej i może skłaniać do poszukiwania okazji zakupowych.

Najbliższe poziomy wsparcia tworzą teraz przełamane opory na 1.0860 oraz 1.0750. Blisko tego drugiego poziomu znajduje się dodatkowo wsparcie dynamiczne w postaci 20-dniowej SMA, widocznej na wykresie poniżej.

Z kolei kluczowy cel dla wzrostów stanowi linia trendu biegnącą od szczytu z 2015-go roku. Zanim jednak notowania tam dotrą, kupujący będą jeszcze musieli pokonać opór horyzontalny na 1.1050.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here