Naga MarketsWykres w skali tygodniowej pary AUD/NZD wskazuje na dynamiczne wybicie z kanału spadkowego. Para rośnie nieprzerwanie od kilku tygodniu i wydaje się, że celem popytu jest poziom szczytu z marca 2016 roku. Warto także pamiętać, że ostatnie dołki to także test ponad 20 letniego wsparcia, cena pod względem historycznym znajduje się nadal na dość niskich poziomach.

Na wykresie dziennym po wybiciu poziomu poprzedniego szczytu doszło do korekty. Wczorajsza silna reakcja na wsparciu wskazuje na typowy re-test. Formacja przenikania hossy sugeruje, że cena w najbliższym czasie będzie zmierzać na ostatnie maksimum. Wydaje się, że popyt powinien wybić ten wierzchołek co będzie oznaczało kontynuację silnego trendu wzrostowego.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here