Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDNZD poruszają się w trendzie wzrostowym, który przybrał formę kanału. W ostatniej analizie wspominałem o wybiciu dołem z formacji inside bar i przełamaniu wsparcia na 1.0960.

Wtedy (25 sierpnia) mowa była o spowolnieniu trendu po przełamaniu jego przyspieszonej linii:
“Szerszy trend wzrostowy wciąż obowiązuje, a wczorajsze przełamanie oznacza jedynie jego spowolnienie. Jeśli obecnie trwający test nowej strefy oporu okaże się pozytywny, notowania mogą dalej zmierzać do obszaru, gdzie wsparcie horyzontalne blisko 1.0840 zbiega się z linią trendu biegnącą od tegorocznych minimów.”

Kurs faktycznie dotarł w do obszaru konfluencji wsparcia, gdzie linia trendu zbiegła się ze strefą horyzontalną, zaktualizowaną do poziomu 1.0855. Tam ponownie pojawili się kupujący, którzy od początku obecnego tygodnia wypychają AUDNZD na wyższe poziomy.

Pozytywny odczyt dotyczący australijskiego PKB skierował dziś notowania z powrotem ponad opór przy 1.0960. Pozostaje pytanie, czy kupującym uda się skutecznie przełamać ten poziom na zamknięciu sesji.

Jeśli obszar w obrębie 1.0960 znowu zamieni się we wsparcie, cena może dalej zmierzać do kluczowego oporu na 1.1145. Zanim jednak tak się stanie, byki będą miały jeszcze do pokonania barierę w okolicach 1.1052.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here