Naga MarketsKurs pary walutowej AUDNZD na wykresie 4-godzinnym znajduje się w szerokiej konsolidacji między wsparciem przy 1.0323, a oporem blisko 1.0570. W ubiegłym tygodniu nastąpiło bardzo dynamiczne odbicie od dolnego ograniczenia ruchu bocznego, które jest obecnie korygowane. Spadki w ramach korekty zaprowadziły kurs do wsparcia blisko 1.0464.

Na poniższym wykresie 30-minutowym widać zmagania ceny z lokalnym wsparciem na 1.0464. Obecnie trwa trzeci już test tego poziomu.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Po szczytach korekty spadkowej poprowadzona została linia trendu, a jej skuteczne przełamanie i utworzenie rosnącej sekwencji szczytów i dołków świadczyło będzie o potencjalnym zakończeniu korekty. Dalsze wzrosty przy tym scenariuszu powinny zaprowadzić cenę najpierw do maksimów z ubiegłego tygodnia, a następnie w kierunku górnego ograniczenia konsolidacji przy 1.0570.

Alternatywnie, skuteczne przełamanie wsparcia przy 1.0464 otworzy drogę do pogłębienia korekty i ruchu w kierunku kolejnego wsparcia przy 1.0423.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here