Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDNZD poruszają się w trendzie wzrostowym, którego przyspieszenie mogliśmy zaobserwować po wybiciu oporu na 1.0960. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs szybko przełamał kolejny opór na 1.1051 i wyhamował dopiero w okolicach kolejnej strefy obrony przy 1.1137.

Odbicie od oporu na 1.1137 zepchnęło notowania do dynamicznego wsparcia jakie stanowi kanał średnich EMA 10/20. Właśnie tam w ostatnich dniach utworzyła się formacja inside bar, gdzie notowania z dwóch poprzednich dni zawierają się w zakresie ruchu wtorkowej sesji.

Istotne jest zatem teraz jak dalej potoczy się akcja cenowa na tej parze walutowej. Jeśli dojdzie do wybicia górą i zamknięcia sesji ponad wtorkowym szczytem, kurs może kontynuować trend wzrostowy i ponownie zmierzać do strefy przy 1.1137/73.

Wybicie dołem nie powinno natomiast stanowić okazji do handlu z uwagi mnogość wsparć znajdujących się pod minimami świecy matki. Mowa tu o kanale średnich EMA 10/20, obszarze horyzontalnym w obrębie 1.0960 oraz przyspieszonej linii trendu wzrostowego biegnącej od dołka z czerwca br.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here