Naga MarketsNa wykresie tygodniowym pary AUD/NZD można dostrzec strukturę spadkową, która doskonale respektuje krawędzie kanału o takim samym nachyleniu od blisko 2 lat. Z tej perspektywy wydaje się dość rozsądne szukanie okazji sprzedażowych, po korektach na niższych interwałach.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Sygnał podażowy możemy otrzymać na koniec dnia na wykresie dziennym. Obecnie świeca ta ma kształt podażowego pin bara, bardzo silnie akcentującego kolejne odbicie od strefy oporu 1,0550. Poziom ten kilkukrotnie był dobrze respektowany i obecnie także pojawia się szansa, aby korekta została zakończona również przy nim. Jeżeli świeca dzienna zakończy się takim kształtem jak obecnie, byłby to sygnał do spadków, przynajmniej w okolice ostatniego dołka.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here