Naga MarketsKurs pary AUD/JPY na wykresie tygodniowym dotarł do ważnej strefy oporu, gdzie niedawno pojawiła się reakcja podażowa. Od tego czasu cena powoli rośnie. Zachodzi pytanie czy wzrosty są rzeczywistym powrotem do trendu wzrostowego czy jednak tylko korektą przed dalszymi spadkami?

1

Wykres dzienny cały czas wskazuje na szanse utworzenia niżej położonego szczytu, co mogłoby dać początek nowemu trendowi spadkowemu. Ostatnie wzrosty nie mają dużej dynamiki i na tle spadków wyglądają na korektę.

2

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Na interwale H4 mamy już pierwszy sygnał słabości wzrostów. Jest nim przełamanie linii korekty. Od wczorajszego poranka trwa ciasna konsolidacja. Wydaje się, że wybicie z niej może wskazać dalszy kierunek, zwłaszcza jeżeli byłoby to wybicie dołem. Cena naruszyłaby wtedy układ coraz wyżej położonych lokalnych wierzchołków, a to mogłoby się przyczynić do dalszych spadków, przynajmniej w kierunku ostatniego dołka.

3


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/JPY – w ruchu spadkowym, opcja PUT
Następny artykułAgora [AGO] – Analiza na zamówienie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here