Naga MarketsOstatni raz parze walutowej AUDJPY przyglądałem się dwa tygodnie temu. Wtedy bowiem na wykresie tygodniowym utworzył się popytowy pin bar, który wskazywał na potencjał do wzrostów.

Faktycznie, w następstwie pin bara notowania urosły do kluczowego oporu w obrębie 84.32, który stanowił pierwszy target. Jak jednak widać na wykresie tygodniowym poniżej, ubiegły tydzień zakończył się spadkami, a ponadto uformowała się świeca o niedźwiedziej wymowie, która testuje zarówno opór na 84.32 jak i 20-tygodniową SMA zapewniającą dodatkowy czynnik konfluencji.

Mając na uwadze powyższe może się okazać, że kurs będzie kontynuował teraz kierunek dominujący w tym tygodniu, a mianowicie południowy. Najbliższe wsparcie przy tym scenariusze znajdziemy w okolicach 81.50, a po pokonaniu tegorocznych minimów, niedźwiedzie otworzą sobie drogę do kolejnego kluczowego poziomu na 79.00.

Alternatywnie, zamknięcie tygodnia ponad ostatnim szczytu i skuteczne przełamanie strefy przy 84.32 zapewni potencjał do ruchu w kierunku 89.00, gdzie znajdują się tegoroczne maksima.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here