Naga MarketsKurs pary walutowej AUDJPY po raz kolejny dotarł dziś do oporu na poziomie 84.50, który stanowi jednocześnie górne ograniczenie konsolidacji. Na wykresie dziennym rysuje się obecnie bycza formacja Outside Bar, jednak do zamknięcia sesji pozostało jeszcze kilka godzin i sytuacja może się zmienić.

Wybicie oporu na 84.50 otwierałoby drogę dalszym wzrostom. Najbliższym celem dla zwyżek w przypadku potencjalnego wybicia będzie kolejny kluczowy poziom obrony w pobliżu 85.62.

Z kolei w przypadku odbicia od górnej bariery konsolidacji warto obserwować jak cena zachowa się na linii trendu widocznej na poniższym wykresie 4-godzinnym. Jej przełamanie może bowiem oznaczać ruch spadkowy do dolnego ograniczenia zakresu przy 82.72.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here