Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDJPY rosną w obecnym miesiącu i udało im się już przełamać linię trendu spadkowego biegnącą od szczytu z 31-go stycznia br. Po tym wybiciu kurs dotarł w ubiegły piątek do oporu w okolicach 84.00.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, podczas piątkowej sesji notowania testowały wspomniany opór, jednakże do zamknięcia większość zysków została oddana, co doprowadziło do powstania niedźwiedziego pin bara.

Sama formacja pin bar nie jest może jakoś szczególnie, ponieważ jej znaczenie byłoby większe gdyby naruszała szczyt z lutego na 84.51. W związku z tym ewentualnego ‘potwierdzenia’ potencjału do spadków szukać można na wykresie 4-godzinnym.

Tam widzimy, że notowania poruszają się w kanale wzrostowym, a obecnie testowane jest lokalne wsparcie horyzontalne w blisko 83.26. Jeśli udałoby się pokonać ten poziom oraz wsparcie kanału, kurs mógłby dalej kierować się do 82.68, a następnie do 81.96.

W przeciwnym razie, wybicie ubiegłotygodniowych maksimów unieważni pin bara z wykresu dziennego, a tym samym zakwestionuje niedźwiedzie nastawienie na tej parze.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here