Naga MarketsW dniu wczorajszym kurs pary walutowej AUD/JPY odbił się od istotnego wsparcia 79.80 po trwającej od tygodnia fali wyprzedaży.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Znasz Trading Floor? Sprawdź na forum![/pullquote]

Istotność poziomu na jaki zareagował wczoraj AUDJPY widać szczególnie na interwale dziennym. Od stycznia 2016 roku para walutowa porusza się w trendzie bocznym pomiędzy wsparciem 79.80, a oporem 86.30. Jeżeli powiedzie się przełamanie wsparcia na 79.80 to kolejnym istotnym poziomem jest rejon 77.60, który stanowi minimum z ostatnich 4 lat. Natomiast obecnie obserwujemy odbicie, które powinno zaprowadzić wzrost kursu przynajmniej do rejonu 80.70. Gdyby jednak ruch wzrostowy był kontynuowany to celem tego ruchu będzie nawet wspomniane już górne ograniczenie konsolidacji czyli 86.30.

Wykres AUDJPY dla interwału D1.
Wykres AUDJPY dla interwału D1.

Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here