Naga MarketsJedną z najbardziej dynamicznie poruszających się par jest ostatnio AUD/JPY. Cena rośnie bardzo szybko, niemal bez większych korekt od początku czerwca. Większe spadki miały tu miejsce jedynie w ubiegły piątek. Jak widać, cena po cofnięciu do wsparcia jakim jest poprzedni szczyt, bardzo szybko zaczęła rosnąć. Dokonał się więc klasyczny re-test pokonanego wcześniej poziomu. Obecnie kurs wychodzi na nowe maksima trendu, co można odczytywać jako zapowiedź jego kontynuacji.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Na wykresie tygodniowym dochodzi właśnie do zanegowania podażowego pin bara z ubiegłego tygodnia. O ile w dwóch ostatnich sesjach tygodnia nie dojdzie do spadków, pojawi się sygnał kupna wynikający właśnie z zanegowania sprzedażowego sygnału. Wydaje się, że najbardziej realny scenariusz to fala wzrostowa sięgająca przynajmniej 90,70 czyli szczytu z listopada 2015 roku. Możliwe, że czeka nas kolejny tydzień wzrostów, po którym nastąpi kilkudniowa korekta.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here