Naga MarketsKurs pary walutowej AUDJPY od początku czerwca dynamicznie poruszał się na północ. Kurs ustanowił maksima na poziomie 89.41 po czym pojawiła się korekta.

Spowolnienie trendu mogło być rozważane już po przełamaniu linii trendu widocznej na poniższym wykresie dziennym. Z kolei dalszych spadków można się było spodziewać już po zamknięciu pod wsparciem na 87.50.

W minionym tygodniu cena ponownie znalazła się na przełamanym wsparciu przy 87.50, które teraz stanowi opór. Tam też w wyniku testu utworzyła się niedźwiedzia formacja Outside Bar.

Obecnie po wspomnianej formacji spodziewane są dalsze spadki. Najbliższym celem będą minima z obecnego miesiąca na 85.44. Z kolei kluczowy obszar wsparcia wypada tu między 84.50 – 85.05.

Handluj na analizowanym instrumencie u brokera XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here