Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDJPY  poruszają się w trendzie spadkowym o czym świadczą dołki i szczyty układające się na coraz niższych poziomach.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, na zamknięciu minionego tygodnia przełamane zostało ważne wsparcie w obrębie 79.70, co doprowadziło do kontynuacji spadków. W obecnym tygodniu jesteśmy natomiast świadkami odreagowania wcześniejszych spadków, a cena kieruje się ponownie do strefy blisko 79.70, która teraz stanowi opór

Z kolei na wykresie 1-godzinnym możemy jeszcze wyróżnić lokalny opór na 79.45, który skutecznie powstrzymywał kupujących podczas wczorajszej i dzisiejszej sesji. Jeśli w ramach kolejnego testu zostanie on przełamany, otworzy drogę do pogłębienia korekty w kierunku kluczowego poziomu 79.70.

Powrotu do trendu spadkowego możemy się spodziewać po pokonaniu linii trendu (korekty) biegnącej od piątkowych minimów na 78.67.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here