Naga MarketsParze walutowej AUDJPY przyglądałem się kilkukrotnie w ostatnich tygodniach. W miniony poniedziałek omawiałem niedźwiedzią świecę odwrócenia jaka uformowała się na konfluencji oporu tworzonej przez obszar horyzontalny przy 84.32 oraz dynamiczny opór w postaci 20-tygodniowej SMA.

Jak widać na poniższym wykresie, notowania w następstwie tej spadkowej formacji skierowały się do celu na wsparciu przy 81.50, które zostało ponownie przetestowane. Jednak do zamknięcia minionego tygodnia, większość strat została odrobiona, co doprowadziło do utworzenia się pro-wzrostowego pin bara.

Obecnie notowania AUDJPY rosną w następstwie wspomnianego wyżej pin bara i znalazły się już po raz kolejny w strefie oporu przy 84.32. Istotne jest teraz jak w tym tygodniu rozegra się akcja cenowa.

Jeśli opór zostanie skutecznie pokonany, otwarta będzie droga do  wzrostów w kierunku 89.00, a tym samym do poszukiwania okazji zakupowych. Z kolei w przypadku sygnału wskazującego na respektowanie oporu, można będzie spekulować na spadek do dolnego ograniczenia konsolidacji przy 81.50.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here