Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDJPY dynamicznie osuwały się od początku roku, kiedy to nastąpiło odbicie od kluczowej strefy oporu w okolicach 89.00. Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, w trakcie spadków kurs pokonał wsparcie w okolicach 84.32 i skierował się do kolejnego poziomu obrony blisko 81.50.

Wydawało się nawet, że strefa wsparcia została skutecznie przełamana, kiedy jeden z tygodni w drugiej połowie marca zamknął się znacznie pod 81.50. Jednak w kolejnych tygodniach spadki nie były kontynuowane. Cena powróciła ponad wsparcie, a nawet dotarła w okolice obszaru oporu przy 84.32, który wcześniej działał jako wsparcie.

Po odbiciu od oporu byliśmy świadkami ruchu w kierunku południowym, który w ubiegłym tygodniu doprowadził do ponownego testu wsparcia na 81.50. W wyniku tego testu, na wykresie tygodniowym utworzyła się popytowa formacja pin bar wskazująca na potencjał do wzrostów.

Mając na uwadze powyższe, istnieje szansa na ponowny atak, na strefę oporu przy 84.32. Jeśli kupującym udałoby się ją pokonać, otworzą sobie drogę do kluczowego poziomu 89.00, gdzie wypadają tegoroczne maksima.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here