Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDCHF jeszcze w tym tygodniu poruszały się ponad kluczową linią trendu biegnącą  od dołka z czerwca 2016 r. Jednakże w tygodniu kończącym się 10-go sierpnia, kurs zamknął się pod wsparciem w postaci linii trendu.

W ubiegłym tygodniu spadki zostały pogłębione, ale do jego zakończenia całość strat została odrobiona. Co więcej piątkowa sesja zamknęła się około 500-pipsów wyżej od otwarcia.

Ubiegłotygodniowe odbicie ponownie prowadzi notowania do przełamanej linii trendu wzrostowego, która obecnie stanowi opór. Dodatkowo, Jak widać na wykresie dziennym poniżej, linia zbiega się ze wsparciem horyzontalnym w obrębie 0.7306 oraz 20-dniową SMA, która może działać jako dynamiczny opór.

Jeśli notowania będą respektować konfluencję oporu, kurs może kontynuować spadki po wybiciu. Najbliższym celem przy tym scenariuszu będą stanowić minima z ubiegłego tygodnia, a kolejne, kluczowe wsparcie znajdziemy na w okolicach dołka z 2017 roku na 0.7132.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here