Naga MarketsPara walutowa AUDCAD od dłuższego czasu porusza się na północ. Na skutek licznych testów oporu w okolicy poziomu 1.0045, które za każdym razem kończyły się pojawieniem reakcji podażowej powstałą formacja trójkąta zwyżkującego, z którego dziś w nocy wybiliśmy dołem. Jeżeli zatem w najbliższym czasie wybicie to nie zostanie zanegowane, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków być może nawet w okolice poziomu 0.9755.

AUDCAD H4

Spoglądając na wykres H1 zauważymy, że na skutek trwających od wczoraj spadków kurs nie tylko wybił dołem z formacji trójkąta ale również dotarł w okolice kolejnego wsparcia, gdzie dziś nad ranem pojawiła się reakcja popytowa. Spowodowane odrzuceniem tego poziomu i trwające przez 4 godziny wzrosty dotarły w okolice lokalnej strefy oporu, gdzie przed chwilą pojawiła się silna reakcja podażowa. Jeżeli zatem rynek trwale odrzuci ten opór i pokona dzisiejsze minima, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

AUDCAD H1

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: PEKAO – w drodze na poprzedni szczyt
Następny artykułBloober Team – czy produkcja Observera pomoże akcjom spółki?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here