Naga MarketsPara walutowa AUDCAD od ponad dwóch tygodni poruszała się w konsolidacji. Na skutek spokojnych wzrostów rynek dotarł i w ubiegłym tygodniu re-testując odrzucił opór w okolicy poziomu 0.9790. Mimo, że rok 2016 zakończyliśmy w okolicy dolnego ograniczenia boxu, dziś rynek otworzył się luką spadkową wybijając tym samym dołem z konsolidacji.

Po silnych i dynamicznych porannych spadkach, od kilku godzin obserwujemy spokojną korektę wzrostową, która być może mogłaby dotrzeć i przetestować od dołu (jako opór) poziom 0.9688 będący dolnym ograniczeniem wcześniejszej konsolidacji.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

AUDCAD H1
AUDCAD H1

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że jeżeli spadki będą kontynuowane, rynek mógłby dotrzeć w najbliższym czasie nawet w okolice ubiegłorocznych minimów i znajdującego się tam wsparcia 0.9350.

AUDCAD Daily
AUDCAD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPodstawowe założenia strategii Price Action: Justin Bennett
Następny artykułPoniedziałkowy przegląd rynków – AUDUSD, EURUSD, GBPUSD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here