Naga MarketsNiedawno doszło do wybicia dobrze i często respektowanej linii trendu spadkowego na parze AUD/CAD (interwał tygodniowy). Wydaje się więc, że dość bezpiecznie można zagrywać tu na dalsze wzrosty do kolejnego wierzchołka czyli poziomu okolic 1,0080, a przynajmniej do okrągłego poziomu 1,0000. Pozostaje więc całkiem sporo miejsca, które warto wykorzystać. Co ciekawe, w tym miejscu wypadałby także zasięg poprzednich, dużych ruchów wzrostowych. Więc gra na wzrosty wydaje się o tyle bezpieczna, że nawet dojście do 1,0000 nie zmienia jeszcze trendu w szerszym spojrzeniu.

0
Zajrzyj na stronę brokera XM, gdzie znajdziesz znacznie więcej analiz, a także ciekawe artykuły i materiały edukacyjne.

Na niższych interwałach mamy już zdecydowany i dynamiczny trend wzrostowy. Przestrzeń jaka wynika z wykresu W1 pozwala szukać kolejnych okazji do otwierania pozycji długich. Kurs porusza się idealnie pod względem technicznym, respektując krawędzie kanału wzrostowego, a schemat zawsze jest ten sam – cena cofa się w korekcie do poprzedniego szczytu. Kolejna okazja może pojawić się w rejonie dolnej krawędzi i wsparcia czyli ok. 0,9840.

1Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPuławy [ZAP] – Analiza na zamówienie
Następny artykułSNB zaskakuje – brak zmian stóp w Szwajcarii!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here