Naga MarketsPara walutowa AUD/CAD porusza się w formacji trójkąta, gdzie jego dolne ograniczenie stanowi linia trendu wzrostowego rozpoczętego we wrześniu ubiegłego roku.

Poziom swojej edukacji finansowej możesz zwiększyć dzięki lekturze. Wykorzystaj kupon rabatowy na książkę z Maklerska.pl

Sesja w tym tygodniu otworzyła się luką spadkową właśnie w pobliżu wspomnianej przed chwilą linii trendu. Cena wzniosła się już wyżej i luka została domknięta, a jeśli wzrosty będą kontynuowane, możemy oczekiwać potwierdzenia piątego już odbicia od tego wsparcia.

Poziomem hamującym ewentualne zwyżki może być poziom horyzontalny w pobliżu 0.9960 lub też górne ramię trójkąta, jednakże do obu tych poziomów pozostaje jeszcze sporo przestrzeni.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Alternatywnie, zamknięcie się na wykresie dziennym pod linią trendu i obecnymi minimami, będzie świadczyło o przewadze strony podażowej i otworzy drogę do wsparcia w pobliżu 0.9595, gdzie znajduje się dołek z początku marca bieżącego roku.

2504-AUDCAD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here